S100 Wandboiler 100L 2,0 kW 220V 1/2″aansluiting

Merk: Clage

€ 794,99 per stuk incl. btw
Aantal
Dit product wordt apart verzonden door
Clage

Gratis verzonden!

PostNL
Bezorging met PostNL
Track & Trace link per mail

Duitsland
Land van herkomst: Duitsland

  • Stroom besparend
  • Gas besparend
  • Water besparend

Bekijk hier meer producten van het merk Clage
Clage logo
Artikelnummer: 2500000078422

Bekijk alles van Clage >
Bekijk meer: Doorstroomverwarmers >

Deze electrische boiler is gemaakt als alternatief voor een traditionele gasboiler, en is gemakkelijk te plaatsen. Voor stroom maakt hij gebruik van een standaard stopcontact, wat de installatie relatief eenvoudig maakt. De boiler heeft een capaciteit van 100L, wat hem zelfs geschikt maakt voor gebruik in combinatie met een bad.

De boiler is voorzien van een traploze temperatuurregelaar tot 70 graden en is uitgerust met temperatuurweergave. Hij is geïsoleerd met PU-hardschuim en is spatwaterdicht (IP25D). De thermostaat is voorzien van oververhittingsbeveiliging. De tank is uitgerust met een speciale emaillecoating en een magnesium beveiligingsanode om roesten tegen te gaan.

Product informatie

  • Energie-efficiëntieklasse: C
  • Inhoud: 100 l
  • Maximale bedrijfsdruk: 0,6 MPa (bar) - ook te gebruiken met drukloze armatuur
  • Wateraansluitingen (schroefverbindingen): G½"
  • Temperatuurkeuzebereik: tot 70 graden
  • ca. Mengwaterhoeveelheid 40 graden: 160 l
  • Nominaal vermogen: 2 kW
  • Spanning: 230 V AC
  • Nominale stroom: 9 A
  • Opwarmtijd: ∆t = 45 K: 180 minuten
  • Stand-by verbruik bij 65 graden: 1,18 kWh per dag
  • Binnentank: Staal met speciale emaille coating
  • Beschermingsklasse: IP25D
  • Afmetingen (HxBxD): 99,3 x 49,3 x49,9 cm
  • Met stekker
  • Gewicht bij watervulling: 129 kg

Milieu informatie

Zoals inmiddels wel bekend, is gas gebruiken niet goed voor het milieu; daarom zijn we naarstig op zoek naar alternatieven. De Nederlandse overheid probeert zo snel mogelijk te zorgen dat er geen nieuwe huizen met gasaansluiting worden gebouwt. Water moet dan electrisch verwamd worden. Wanneer dit gebeurt met groene stroom, is de milieuimpact van het verwarmen van water veel lager dan wanneer dat met grijze stroom zou gebeuren, en nog veel lager dan bij gebruik van gas.

Films

Wat moet ik weten over doorstroomverwarmers?
Lees hier alles over doorstroomverwarmers!

Clage

Clage is een Duitse producent met jarenlange ervaring in het maken van doorstroomverwarmers. Al in 1951 begon Claus-Holmer Gerdes met de verkoop van doorstroomverwarmers, en het bedrijf is inmiddels gegroeid tot meer dan 200 medewerkers. Clage Doorstroomverwarmers zijn energiezuinig en eenvoudig te gebruiken. Daarnaast is electrisch verwarmen van water een mooie stap naar gasvrij leven.

Clage
Vraag hier een offerte aan voor grote aantallen of voor een speciaal project:

Aannemersprijs
Ben je een aannemer met Kvk en BTW nummer, vraag dan hier een offerte aan. Je ontvangt binnen 24 uur een prijsopgave.

Bedrijfsnaam*: Voornaam*: Achternaam*: E-mail adres*: Telefoonnummer*: Gewenste hoeveelheid*: Indicatie leverdatum: Bericht:

S100 Wandboiler 100L 2,0 kW 220V 1/2″aansluiting

Stel hieronder een vraag over dit product of geef je mening! Zo help je meteen iedereen die op zoek is naar een goed duurzaam alternatief.

Maak een keuze*:
Naam*: E-mail adres*: Reactie*:



De prijs van de verf is afhankelijk van de gekozen kleur. Wanneer je een kleur selecteert wordt de prijs automatisch aangepast. Bij elke kleur staat de prijsgroep vermeld. Wanneer je op een kleur klikt, zie je direct de prijs.

Bekijk hier de prijzen per kleurgroep

Kies een kleur




Rood
Oranje
Geel
Groen
Blauw
Paars
Bruin
Grijs
Wit